אודות בול דק

חברת "בול-דק ישראל – bull-deck" מראשוני היבואנים של עץ ללא טיפול בישראל (החל משנת 1997). החברה מייבאת דק פולימרי: עץ טבעי (70 אחוז עץ וונגה אפריקאי) בתוסף %HDPE 20 שהינו חומר פלסטי המשתלב בצורה מושלמת עם מולקולות העץ ולמעשה מונע מהם את הצורך בתחזוקה כלשהיא.

מוצרי החברה מתאימים לדק סינטטי וגדר סינטטית מדק סינטטי ללא טיפול בהרכבה קלה.

העץ מורכב מחומרים מקשרים הכוללים UV מתוצרת באייר גרמניה, חומרים מעכבי בערה ותוספי דוחי כתמים.  במקביל שומר על מראה העץ הטבעי וחמימות מראה העץ וזאת מבלי לפגוע בתכונות וביתרונות הגלומים בעץ ללא טיפול.

מוצרי החברה אינם חומרים סינטטים (בדומה לדק סינטטי פשוט) ובנויים כמיקשה אחת SOLID ולא כפסולת של מוצרי פלסטיק מצופים (co- extrusion) שנוטים להתחמם בצורה קיצונית לדהות ולהתעוות.

דק פולימרי ללא צורך בתחזוקה

דק פולימרי של חברת בול דק מותאם לרמת הקרינה הייחודית בישראל לא רק על פני השטח העליון  (כמו מוצרים מצופים) ומוגנים ע"י מגוון התוספים בכל עובי הלוח בדומה לעץ טבעי, דבר המאפשר חידוש ע"י ליטוש קל וחוסך צורך בהחלפה במקרה ונדליזם.

מוצרי החברה עומדים בתקנים האירופאיים והישראלים המחמירים ביותר ובתעודת חומר בנייה ירוק אירופאי (Green building material certificate) ובתעודת אחריות לעשרים שנה.

מעל 23 שנות ניסיון עם דק פולימרי ולקוחות מרוצים מכל הסוגים

לחברה  עשרות לקוחות מרוצים הכוללת אדריכלים, עיריות, מבני ציבור, גנים ציבוריים ולקוחות פרטיים שנהנים ממוצר איכותי ברמה הגבוהה ביותר מעל שני עשורים ויעידו על כך ההמלצות והלקוחות הרבים במגוון הסקטורים.

דק פולימרי מהיבואן ישירות לצרכן ללא פער מחירים

חברת בול דק שומרת על מחירים אטרקטיביים למוצרי דק פולימרי. בול דק מייבאת ומוכרת ישירות ללקוח ללא פערי מחירים.

לצפייה במבצעים על דק פולימרי וגדר סינטטית לחץ כאן

האם דקים סינטטים דומים והם אותו הדבר?

רצינו להסביר לכם למה דק סינטטי של חברת bull-deck הוא לא כמו כל דק סינטטי אחר!
המוצר שלנו הוא מוצר פרימיום מלא ואינו דומה לשאר המוצרים הקיימים בשוק.
חשוב לעשות השוואה נכונה הכוללת את כל ההיבטים של הדק שאתם מעוניינים לרכוש: כולל החומר , האביזרים, האחריות ועוד.
הוידאו שלפניכם ממחיש בצורה טובה את ההבדלים בין דק סינטטי של בול-דק משאר המוצרים בשוק.

דקים סינטטים של חברת Bull Deck

בניגוד לחומרים שהזכרנו קודם, הם למעשה "עץ ללא טיפול": הלוח מורכב מ70% עץ , 20% פלסטיק HI DENSITY פוליטילן, פלסטיק שטמפרטורת השירות שלו היא גבוהה מאוד! החומר בעל משקל סגולי כבד, מרגיש כמו עץ ומתנהג כמו עץ! אינו מתחמם כמו דקים סינטטיים אחרים, אינו מתעווט ומקבלים עליו תעודת אחריות של 20 שנה, והכי חשוב ללא טיפול כלל! חיסכון משמעותי של כסף

עולם של אפשרויות עם דקים סינטטים פולימרים של בול דק

ניתן לחתוך את לוחות דק סינטטי של בול-דק לפסים , ריבועים ללטש ולעבד אותו באותם הכלי נגרות המתאימים לעץ.
ונוכל לבנות ממנו (חוץ מדק לגינה) כל דבר: כמו מעקות , גדרות , פרגולות ועוד, ללא פגיעה בחלק העליון שלו. וגם עם פגענו לא קרא דבר!
בניגוד לדקים סינטטיים אחרים, ההתקנה של לוחות בול-דק היא התקנה סמויה בעזרת אביזרים העשויים מאותו חומר פלסטי איכותי HI DENSITY פוליטילן, כאשר האביזר מתחבר מהצד של הלוח בעזרת ברגי נירוסטה איכותיים.
אפשרות התקנה יחודית נוספת ללוחות של בול-דק: קדיחה בחלק העליון של הלוח בדומה להתקנה של דקים מעץ, כאשר אנו מקבלים את המראה הקרוב ביותר לדק עץ מבלי החסרונות של העץ!
אין אנו צריכים לטפל בדק או לשמן או לצבוע אותו, הדק דוחה כתמים, אינו דליק והוא חומר בניה "ירוק" המותאם לרמת הקרינה בישראל.

גדר סינטטית של חברת Bull Deck

גדר רגילה היא מוצר שבד"כ משעבד אותנו לתחזוקה גבוהה.  שיוף, צביעה מחדש, בין אם זה גדר מעץ או ברזל- דבר אחד ברור: זאת עבודה רבה. 

אנחנו שמחים להציג בפניך את הגדר המשתלמת ביותר עבורך: גדר סינטטית

גדר סינטטית הינה גדר אשר מגיעה כערכה מושלמת לבניה גם למי שאינו מקצוען והנדי-מן. 

גדר סינטטית מדק סינטטי כמוצר עץ ללא טיפול מגיעה כ"קיט" הכולל את כל האביזרים הדרושים לצורך ההתקנה ואין תוספות נלוות אשר צריך לרכוש.

"קיט" גדר סינטטית ללא טיפול כוללת כמובן את לוחות הדק סינטטי של חברת בול-דק במיגוון צבעים לפי בחירת הלקוח, לוחות מוגני קרינת UV ומותאמים לקרינת השמש החזקה בארץ, הלוחות אינם דוהים ואינם דליקים ואינם מצריכים שיוף או שימון או טיפול כל שהו.

אנחנו בבול דק גאים להוביל את התחום כבר מעל ל-23 שנים, אלפי לקוחות מרוצים ומאות פרויקטים מגוונים ומאתגרים.

נשמח עזור ולענות על כל שאלה, לייעוץ ללא עלות צרו קשר

פסטט הגעתם עד לפה ולא תצרו קשר?

אנחנו פה, פה לא,פה לא, פה פה..לא עוברים הלאה,קחו חצי דקה לכתוב לנו

ותוך זמן קצר נהיה איתכם עם כל הפרטים.

ליצירת קשר עם מנהל המכירות של בול דק, בחר את הדרך המתאימה לך
טופס פנייה
*
*
דילוג לתוכן