קלי קלות: התקנת דק סינטטי – עשה זאת בעצמך:

בעבר כשרצינו לבנות דק סינטטי, ברור היה שצריך לפנות לאיש מקצוע. עבודת התשתית המורכבת חיתוך העצים למידות המתאימות, ההקפדה על הדיוק בהנחת הפרופילים והברגים – כל אלה, הקשו מאוד על שוק הדקים "עשה זאת בעצמך".

בזכות הפרופילים היחודיים של הדק הסינטטי של בולדק, נפתח שוק חדש של דקים – 'עשה זאת בעצמך', שהוא פשוט ונח לתפעול ומאפשר לקבל תוצאה של דק סינטטי במחיר סביר. 

דק

איך עושים זאת?

בונים מסגרת מעץ אורן 5 מחוטא בטבילה ואז מניחים את מרישי הרוחב במרחקים של 30-40 ס"מ זה מזה ועליהם מתחילים להניח את פרופילי הדק הסינטטי של בול-דק במקביל לקורת התשתית הראשונה.

את הפרופיל הראשון של הדק הסינטטי יש לחבר לקורת התשתית בעזרת בורג \ הדבקה , ומכאן הכל פשוט – המחברים הנסתרים של  חברת בול-דק פשוט נולדו במיוחד לשוק ה'דק עשה זאת בעצמך' – מניחים אותם בחריצי הפרופילים המיועדים לכך, מבריגים את הבורג (לא עד סופו) ומכניסים את קורת הבול-דק הבאה. ממשיכים וחוזרים על שלב זה עם הקורות הבאות ולבסוף חוזרים ומהדקים את הברגים בין הקורה הראשונה לקורה השניה.
והנה המשטח מותקן, פשוט וקל!

התקנת דק סינטטי עצמית הנחיות:

אנחנו פה כדי להעניק את התמיכה המקצועית בכל שאלה הנוגעת בהתקנת הדק הסינטטי של בול-דק. ליועצים שלנו ניסיון רב ומקצועיות חסרת פשרות, אותם נשמח לחלוק.
מעוניינים בהתקנה עצמית? לפניכם הדרכה איך לבצע את ההתקנת הדק הסינטטי שלב אחרי שלב בסרטון וידאו

התקנה עצמית של גדר מדק סינטטי:

קיט להתקנת גדר עצמית מהדק הסינטטי של חברת בול-דק.הקיט מהדק הסינטטי קל מאוד להרכבה עצמית : כולל בסיס לחיבור לבטון, עמודים הצבועים בתנור, ספייסרים ומכסים לראשי העמודים.ניתן לבחור במגוון הסוגים של הדק הסינטטי של חברת בול-דק לבניית גדר יפיפה לטעמכם.

לפניכם הדרכה בוידאו כיצד להתקין את הגדר מהדק הסינטטי של חברת בול-דק שלב אחרי שלב.