דק סינטטי למרפסת – החיפוי הטוב ביותר למרפסת שלכם

אם יש לכם מרפסת בבית ואתם רוצים להעניק לה מראה איכותי ומרשים יותר, ולהפוך אותה לפינת חמד שתשדרג את הבית שלכם בצורה משמעותית, דק למרפסת הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. חיפוי בעזרת דק מיוחד למרפסת יאפשר לכם להפוך את השטח כולו לבעל מראה מעוצב יותר, מראה יוקרתי יותר ומקום שהרבה יותר כיף ונעים לשהות בו. כמובן, לפני שאתם ממהרים לרכוש דק עבור המרפסת שלכם, כדאי שתקראו את המאמר הבא אשר ילמד אתכם כיצד לבחור את הדק הנכון ביותר למרפסת שלכם ויסייע לכם להיות בטוחים בכך שהדק שאתם בוחרים שווה את ההוצאה הכספית עליו.

דק למרפסת

מדוע לבחור דק סינטטי למרפסת המשלב עץ וחומרים סינטטיים? דק פולימרי!

כיום ניתן למצוא שני סוגים עיקריים של דקים – דק סינטטי ודק מעץ טבעי. אלו שני הסוגים המוכרים ביותר, וכל מי שמעוניין לרכוש דק בטוח שאלו הן האפשרויות העומדות בפניו, אך זה לא נכון. חברת בול-דק מעניקה אופציה שלישית, אופציה המשלבת בין השניים ומעניקה לכם את היתרונות משני סוגי הדקים בדק אחד איכותי ומאוד מיוחד – דק פולימרי. הדק הפולימרי של חברת בול-דק הינו דק המשלב עץ וחומרים סינטטיים, שילוב אשר הופך את הדק לחזק ויציב, בעל מראה מרשים, נוח וקל לתחזוקה ועמיד בפני מזג אויר ומזיקים נוספים.

חישוב נכון של מחיר הדק

אנשים רבים אשר רוצים לרכוש דק למרפסת מבצעים השוואת מחירים לפני הרכישה, בה הם משווים בין המחיר של דק אחד למשנהו, אך שוכחים לקחת בחשבון עלויות נלוות נוספות אשר עשויות להפוך את העלות הכוללת להרבה יותר גבוהה ממה שהם חושבים. מלבד המחיר עבור הדק עצמו, יש לקחת בחשבון עלויות של תחזוקה (לפחות ל – 10 שנים קדימה), עלויות התקנה, תיקונים שונים ועוד, עלויות אשר לטווח ארוך יכולות להיות גבוהות מאוד כשמדובר בדק מעץ טבעי.

לעומת זאת, הדק הפולימרי של חברת בול-דק הינו דק עמיד במיוחד, אשר אינו דורש עבודות תחזוקה (מלבד ניקיון בסיסי, אותו אתם יכולים לבצע בעצמכם). לכן, גם אם העלות של הדק עצמו תראה לכם מעט יותר יקרה מאשר דקים זולים ופשוטים יותר, מדובר בעלות אשר לטווח ארוך הינה הרבה יותר משתלמת ואתם חייבים לקחת זאת בחשבון בעת הרכישה.

איזה צבע לבחור?

בשל העובדה שהדק הסינטטי הפולימרי מיוצר מחומרים סינטטיים, אתם יכולים למצוא בחברת בול-דק דק למרפסת במגוון רחב של צבעים, טקסטורות וגימורים שונים, וכך לבחור במה שמתאים לעיצוב הכללי של הבית שלכם ולטעם האישי שלכם בקלות רבה. חשוב מאוד שתשקלו בכובד ראש את בחירת הצבע, למשל, לבית עם ילדים עדיף שלא לבחור בצבע בהיר מידי אשר עליו הלכלוך יהיה בולט יותר.

דק סינטטי למרפסת