דק סינטטי פולימרי לגינה איכותי המחזיק מעמד לאורך שנים

דק סינטטי לגינה הוא אחד הפרטים החשובים ביותר שעלינו לבחור בבית. האפשרויות שלנו רחבות ועלינו להבין מהם ההבדלים השונים בבחירה:

1. דק מעץ – דק מעץ הינו דק טבעי וגם בו יכולת הבחירה היא מגוונת מעץ אורן לבמבוק לאיפאה ועוד אך בכל סוגי העץ אנחנו חייבים לדעת כי עלינו לטפל בדק לשמנו לצבעו ולתחזק על בסיס חצי שנתי או שנתי וכי אחריי כמה שנים יצצו בעיות כגון עיוותים דהייה שרף פטריות ועוד.

2. דק סינטטי – גם הדק הסינטטי מתחלק לשני קטגוריות דק סינטטי "חלול" ודק סינטטי מצופה.
רוב הדקים הסינטטים מורכבים מתערובת של פלסטיק ועץ אשר מכילים 50% של עץ ו50% פלסטיק.
חשוב לזכור שאנו לא יכולים לדעת לעולם את סוג הפלסטיק וסוג העץ שלרוב משתמשים בחומר ממוחזר או מעץ זול על מנת לחסוך בעלויות.
דק הפלסטיק נראה פלסטי נוטה להתחמם בשמש הישראלית לדהות להישבר להיסדק או להיתקלף! לכן המלצתנו היא לבדוק היכן נרכש הדק ארץ ייצור ולגדעת ממה החומר מורכב.

3. הסוג השלישי שעליו אנו מדברים הינו wpc דק פולימרי אשר שילוב של העץ הטבעי עם פולימר (שאינו סינטטי) ולא תכונות רבות אשר מביאות לנו את הדק המותאם ביותר לישראל ולגינה. דק הפולימר עשוי מרובו מעץ אפריקאי אשר מופק לרוב מעץ המשמש למטבחים בשל עמידותו במים והידוע בחוזקותו, בתרכובת 20 חומר פולימרי hdpe היידנסטיב פוליאטילן אשר מתאים לעמידות בחום וכ10 אחוז בחומרים מקשרים כנגד החלקה דהייה דליקה ועוד.

דק סינטטי לגינה העשוי מחומר פולימרי,  פחות מתחמם בהשוואה לחומרים הסינטטים אינו דוהה בשמש וניתן לחידוש, מכיוון והחומר מלא ואינו מצריך מאיתנו תחזוקה!
לאחר שנים רבות של פעילות בישראל אנו רואים את עמידותו בפרויקטים הרבים בישראל ואת ההוכחה בשטח כיצד הוא מצליח להישמר היטב גם לאחר שנים.

דק סינטטי לגינה – איך בוחרים:

1. לפני בחירת הדק עלינו לבדוק באופן עצמאי האם יש לנו גובה אידאלי לבניית הדק.
2. לבדוק איזו תשתית עלינו לבחור
3. מה בתקציב הבחירה
4. האם אנו רוצים בתחזוקה או לא .

לכל שאלה או התייעצות אנו כאן כדי לעזור לכם לבחור את הדק המושלם בשבילכם.

דק סינטטי אפור שיש - בול דק
דק סינטטי חום דובדבן