אודות בול דק

חברת "בול-דק ישראל – bull-deck" מראשוני היבואנים של עץ ללא טיפול בישראל (החל משנת 1997). החברה מייבאת דק פולימרי: עץ טבעי (70 אחוז עץ וונגה אפריקאי) בתוסף %HDPE 20 שהינו חומר פלסטי המשתלב בצורה מושלמת עם מולקולות העץ ולמעשה מונע מהם את הצורך בתחזוקה כלשהיא. 

העץ מורכב מחומרים מקשרים הכוללים UV מתוצרת באייר גרמניה, חומרים מעכבי בערה ותוספי דוחי כתמים.  במקביל שומר על מראה העץ הטבעי וחמימות מראה העץ וזאת מבלי לפגוע בתכונות וביתרונות הגלומים בעץ ללא טיפול.

מוצרי החברה אינם חומרים סינטיים (בדומה לדק סינטטי פשוט) ובנויים כמיקשה אחת SOLID ולא כפסולת של מוצרי פלסטיק מצופים (co- extrusion) שנוטים להתחמם בצורה קיצונית לדהות ולהתעוות. 

הדקים הסינטטיים פולימריים של החברה מותאמים לרמת הקרינה הייחודית בישראל לא רק על פני השטח העליון  (כמו מוצרים מצופים) ומוגנים ע"י מגוון התוספים בכל עובי הלוח בדומה לעץ טבעי, דבר המאפשר חידוש ע"י ליטוש קל וחוסך צורך בהחלפה במקרה ונדליזם.

מוצרי החברה עומדים בתקנים האירופאיים והישראלים המחמירים ביותר ובתעודת חומר בנייה ירוק אירופאי (Green building material certificate) ובתעודת אחריות לעשרים שנה. 

לחברה  עשרות לקוחות מרוצים הכוללת אדריכלים, עיריות, מבני ציבור, גנים ציבוריים ולקוחות פרטיים שנהנים ממוצר איכותי ברמה הגבוהה ביותר מעל שני עשורים ויעידו על כך ההמלצות והלקוחות הרבים במגוון הסקטורים.

האם כל הדקים הסינטטים הם אותו הדבר?

​רצינו להסביר לכם למה הדק הסינטטי של חברת bull-deck הוא לא כמו כל דק סינטטי אחר!
המוצר שלנו הוא מוצר פרימיום מלא ואינו דומה לשאר המוצרים הקיימים בשוק.
חשוב לעשות השוואה נכונה הכוללת את כל ההיבטים של הדק שאתם מעוניינים לרכוש: כולל החומר , האביזרים האחריות ועוד.
הוידאו שלפניכם ממחיש בצורה טובה את ההבדלים של הדק הסינטטי של בול-דק משאר המוצרים בשוק.

דק של חברת Bull Deck

בניגוד לחומרים שהזכרנו קודם, הם למעשה "עץ ללא טיפול": הלוח מורכב מ70% עץ , 20% פלסטיק HI DENSITY פוליטילן, פלסטיק שטמפרטורת השירות שלו היא גבוהה מאוד! החומר בעל משקל סגולי כבד, מרגיש כמו עץ ומתנהג כמו עץ! אינו מתחמם כמו דקים סינטטיים אחרים, אינו מתעווט ומקבלים עליו תעודת אחריות של 20 שנה, והכי חשוב ללא טיפול כלל!
ניתן לחתוך את לוחות הדק הסינטטי של בול-דק לפסים , ריבועים ללטש ולעבד אותו באותם הכלי נגרות המתאימים לעץ.
ונוכל לבנות ממנו (חוץ מדק לגינה) כל דבר: כמו מעקות , גדרות , פרגולות ועוד, ללא פגיעה בחלק העליון שלו. וגם עם פגענו לא קרא דבר!
בניגוד לדקים הסינטטיים האחרים, ההתקנה של לוחות בול-דק היא התקנה סמויה בעזרת אביזרים העשויים מאותו חומר פלסטי איכותי HI DENSITY פוליטילן, כאשר האביזר מתחבר מהצד של הלוח בעזרת ברגי נירוסטה איכותיים.
אפשרות התקנה יחודית נוספת ללוחות של בול-דק: קדיחה בחלק העליון של הלוח בדומה להתקנה של דקים מעץ, כאשר אנו מקבלים את המראה הקרוב ביותר לדק עץ מבלי החסרונות של העץ!
אין אנו צריכים לטפל בדק או לשמן או לצבוע אותו, הדק דוחה כתמים, אינו דליק והוא חומר בניה "ירוק" המותאם לרמת הקרינה בישראל.

Call Now Button