אריחי דק למרפסת – להכניס את החצר לבית

חברת "בול-דק" החברה הותיקה ביותר בישראל בתחום הדקים של עץ ללא טיפול עם ותק של למעלה מעשרים שנות נסיון בישראל גאה להרחיב את סל מוצריה האיכותיים לא רק לבעלי בתי קרקע ומוסדות ציבור אלא גם לבעלי דירות המעוניינים לשדרג את מראה המרפסת מריצוף רגיל למראה חמים ונעים של עץ.


אנו גאים להשיק מוצר חדש – אריחי עץ ללא טיפול (WPC) במגוון רחב של צבעים וצורות המותאמים למרפסות לדירות בבניינים רבי קומות ללא צורך במתקין מקצועי,ללא צורך בתחזוקה,ללא צורך בהכנה מוקדמת (תשתית) בשיטת DIY.


כל שעליכם לעשות הוא לבחור את הצבע המועדף על ידכם, למדוד את שטח המרפסת אותה אתם מעוניינים לחפות במוצר העץ ללא טיפול בעל עשרים שנות אחריות ומתהדר בתקנים המחמירים ביותר בישראל ובאירופה. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אחד מנציגי החברה ושליח יגיע לביתכם עם המוצר האיכותי ויספק לכם מוצר עץ מלא ללא צורך בטיפול כלל שישווה למרפסת ביתכם מראה חמים ונעים בגימור עץ מלא בעל פסים למניעת החלקה ולכם תייותר רק המשימה להניח את האריחי דק האחד לתוך השני ע"י חיבור קליק וללא צורך בכל כלי עבודה או נסיון קודם.


מוצרי החברה שפותחו במיוחד לשוק הישראלי ולתנאי הקרינה הייחודיים בארץ משווקים באריזה מהודרת עם הוראות התקנה בעברית ואינם מונעים מעבר מים לעבר פתחי הניקוז כך שאינם יוצרים שלוליות או רטיבות מתחת לאריחים היחודיים.


מוצרי בול-דק הינם מוצרים ירוקים בעלי תו תקו אירופאי ומהווים התמורה הטובה ביותר לכספכם לאורך שנים רבות.

בתמונה: התקנת דק למרפסת בכפר ורדים: