דק סינטטי לבן

זה הזמן להיות ייחודיים

דק לבן של בול דק הוא הדק הייחודי ביותר בקרב הדקים הסינטטים בישראל.

אצלנו תמצאו דק מלא העשוי ברובו מעץ וונגה אפריקאי (כ70 אחוז ממנו וכ-20% פולימר מסוג hdpe). הפולימר הנמצא בדק הוא הטוב ביותר לדקים בשל הצפיפות הגבוהה ויכולת העמידות של הדק הסינטטי לחום.
 
משתלב היטב בצמחייה ובמקומות אקזוטיים כדוגמת בתי קפה ובמרפסות תלויות – עמיד מאוד בפני שחיקה, פגעי מזג אוויר, מזיקים ואף לא מתחמם כמו שקורה בדק על בסיס חומרי פלסטיק.
דק סינטטי לבן

המראה היוקרתי של הדק נותן תחושת יוקרה וקווים חלקים ונקיים אשר נותנים לכל מקום ערך מוסף ותחושה שמישהוא חשב היטב מה נכון ומה יפה לדק או למשטח.

הלקוחות אשר קונים דק לבן צריכים בנוסף לדעת שכאשר הדק הסינטטי מונח, צריך יותר לנקותו עקב הצבע הלבן שאינו אומנם בוהק אלא יותר מזכיר לבן שמנת אך גם נוטה להתלכלך ולכן נצטרך יותר לנקותו ברמה החודשית באמצעות מים וסבון בכדי שהמראה הלבן ישאר לבן, מעט מאוד יצרנים בעולם מודעים לדק הלבן ומצליחים לייצרו במידות הנכונות כלומר שלא יהיה בוהק מידי ומצד שני שלא יהיה בגוון מלוכלך.
 
האפשריות לדק שהוא לא דק סינטטי הוא רק לצבוע עץ אורן שירקיב מאוד לאורך השנים במיוחד במקומות בעל לחות גבוהה ובעיתית כמו בתי קפה על הים ועוד מקומות.
כל 7 הדקים הסנטטים בבול דק מותאמים לרמת האקלים בישראל וניתנת עליהם אחריות מקיפה לאורך 20 שנה, גם הדק הלבן הייחודי שלנו מגיע עם אחריות זה מבלי הצורך לתחזקו ולצבועו לאורך השנים והינו עשוי מחומר מלא!
 
יש לכם שאלה? צרו קשר לייעוץ ללא עלות 

דק סינטטי לבן - ככה זה נראה

דק למרפסת
דק סינטטי לבן במתחם לב העיר בלפור תא

פסטט הגעתם עד לפה ולא תצרו קשר?

אנחנו פה, פה לא,פה לא, פה פה..לא עוברים הלאה,קחו חצי דקה לכתוב לנו

ותוך זמן קצר נהיה איתכם עם כל הפרטים.

ליצירת קשר עם מנהל המכירות של בול דק, בחר את הדרך המתאימה לך
טופס פנייה
*
*
דילוג לתוכן