חיפוי עץ לקיר חיצוני

חיפוי עץ לקיר חיצוני - 20 שנות אחריות!

חיפוי דמוי עץ - מובילים את תחום החיפויים והדקים עם אלפי לקוחות מרוצים משנת 1995, ניסיון וידע בהתקנות

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לחיפוי דמוי עץ

חיפוי דמוי עץ לקיר - איך זה נראה

חיפוי דמוי עץ לקיר

חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, ללא צורך בטיפול ותחזוקה ועם 20 שנות אחריות

חזות המבנה היא למעשה קבלת הפנים שלנו בבואנו חזרה לבית או בהזמיננו אורחים, מעידה פעמים רבות על ההתייחסות שלנו לבית החם שאליו אנחנו תמיד משתוקקים לחזור.

קיימות חזיתות רבות לבתים, כל אדם והעדפות האישיות שלו. יש מי שייבחר לצפות את ביתו באריחי שיש, יש מי שייבחר בשליכט צבעוני,יש מי שייבחר במראה הלבן המסורתי ויש מי שייבחר במראה העץ הטבעי אם כמעטפת כוללת או בשילוב אלמנט היופי והחמימות של עץ.

חיפוי דמוי עץ - איזה דק הכי טוב בשביל חיפוי קיר?

לאלה האחרונים שחיבתם לעץ ולמראהו הטבעי אנחנו ממליצים לבחור לחיפוי עץ לקיר חיצוני בעץ ללא טיפול. מאחר וכל פיתרון של עץ טבעי מצריך תחזוקה הכוללת שימון וצביעה היות והעץ חשוף לפגעי מזג האויר, לקרינה, גשמים, רוחות וכו', דבר שכרוך ברוב המקרים בעלויות יקרות ובחלק מהמקרים אינו אפשרי כלל בגלל בעיות גישה, פירוק צביעה והרכבה. אנחנו ממליצים על חיפוי קיר דמוי עץ מדק סינטטי

חיפוי קירות חוץ דמוי עץ עם הדקים ללא תחזוקה של בול דק

לחברת "בול-דק" נסיון רב במכירה והתקנה של חיפוי דמוי עץ (פולימרי) המשווקים במגוון רחב של צבעים ומותאמים לתנאי האקלים היחודיים לישראל ומגובים בתעודת אחריות לעשרים שנה.

אדריכלים, יזמים ולקוחות פרטיים גילו את יתרונות המוצר ובשנים האחרונות נבחרו מוצרי "בול-דק" לשמש כחיפויי דמוי עץ למבנים בכל רחבי הארץ, חלקם חיפויים דקורטיביים וחלקם פתרונות חיפוי מבודדים.
מוצרי החברה עומדים יותר מעשור במקומות בעלי אפיון קשה כמו מלונות ים המלח, מכון הטיהור ביבנה, מכון טיהור רעננה וכן במקומות שונים החל מהגליל ועד אילת.

חיפוי דמוי עץ לקיר ללא תחזוקה!

מוצרי החברה מגובים בתקני אש המחמירים ביותר, מבטיחים תמורה מלאה לכסף והנאה לאורך שנים ללא צורך בתחזוקה כלל ושומרים על המראה הטבעי והחמים של העץ לאורך שנים.

[wisy_testimonials]
ליצירת קשר עם מנהל המכירות של בול דק, בחר את הדרך המתאימה לך
טופס פנייה
*
*
דילוג לתוכן